5 ideeën om de Dag van de Jeugdbeweging (en jezelf) te promoten

Met het juiste promotiemateriaal kan je als organisatie makkelijk je steun voor onze jeugdbewegingen tonen. Ben je een bedrijf of jeugdbeweging en wil je die dag je leden of klanten een aandenken geven? Om wat reclame te maken of je aanmoediging duidelijk te tonen? Pasco Gifts verklapt je de vijf beste manieren om promotiemateriaal op Dag van de Jeugdbeweging in te zetten.

Dag van de jeugdbeweging promotiemateriaal

Producttips & Inspiratie

In oktober is het Dag van de Jeugdbeweging. Dat betekent dat duizenden jongeren zich opnieuw in hun uniform door de straten begeven. Chiro, KSA, KSJ, Scouts, Gidsen Vlaanderen... allemaal maken ze van onze scholen en straten een kleurrijke boel. Het is een moment om de tomeloze inzet van de jeugdleiders te vieren en onze waardering te tonen voor het goede werk dat veel jeugdverenigingen doen. Denk maar aan inzamelacties voor goede doelen, kerststallen opzetten of een namiddag op onze bengels passen zodat wij een paar uurtjes rust krijgen. Bij Pasco Gifts vinden we dat dat een pluim verdient. Jij ook? Goed, dan tonen we je hoe. Speciaal voor de Dag van de Jeugdbeweging ontvang je 5% korting op je bestelling. Claim hier je korting.

1. Jeugdbeweging: Zorg dat je als jeugdbeweging het juiste materiaal hebt!

Als je leider bij de Chiro of Scouts bent weet je hoe je met een oncontroleerbare bende woestelingen omgaat. Je moet ervoor zorgen dat ze een beetje van hun energie kwijtraken en dat hun aandacht bij het spel blijft. Dat is makkelijk gezegd, maar moeilijk gedaan. Vooral in tijden van afleidende smartphones en videogames.

Pasco Gifts heeft een uitgebreide collectie aan spelletjes om je leden urenlang bezig te houden. Van voetballen tot springtouwen en frisbees. Die zijn allemaal te bedrukken met het logo van jouw jeugdbeweging. Een initiaalwoord als KSA en KSJ of een logo past perfect op zo’n promoproductje. Zo is het makkelijk om je materiaal bij te houden.

Ook als het regent weten we raad. Zo hebben we Fidget spinners, gezelschapspellen, speelkaarten, kleurpotloden en nog veel meer. Vul dus je lokaal op met genoeg spelletjes, zodat je altijd weet wat te doen.

2. Jeugdbeweging: Zorg dat je leden gezien worden!

Als je met je leden de baan optrekt, moet je ervoor zorgen dat ze herkenbaar zijn. Meer nog, ze moeten opvallen. Zo zijn ze niet alleen zichtbaar in het verkeer, maar weet iedereen ook dat jouw jeugdbeweging verantwoordelijk is voor al dat plezier. Bij Pasco Gifts hebben we neksjaaltjes in maar liefst 18 kleuren, te bedrukken met je logo, naam of boodschap. Ideaal om aan al je leden te geven. Of voorzie leden en sympathisanten van een gepersonaliseerd T-shirt. We maken deze zoals jij het wenst. Alle T-shirts bedrukken we met je logo of boodschap naar keuze. Zodat de Dag van de Jeugdbeweging voor altijd vereeuwigd wordt. We hebben ook caps en petten, hemden en allerhande bedrukte promotiekleding om je uniform mee samen te stellen. Ook aan veiligheid hebben we gedacht.

Ons professioneel fluo veiligheidsvestje, bijvoorbeeld, verzekert de veiligheid van de jongeren als ze zich op de baan begeven. Voor de allerkleinsten hebben we ook deze veiligheidsvest voor kinderen. Beide zijn aan de voor- en achterkant te bedrukken met je logo of bedrijfsnaam.

3. Bedrijf: Sponsor je lokale jeugdbeweging

Als je een bedrijf of winkel hebt die vooral lokaal opereert, dan is het belangrijk om een aanwezigheid te hebben in het lokale leven. Je moet deel uitmaken van de gemeenschap. Zo doe je aan klantenbinding en maak je jezelf onmisbaar. Een jeugdbeweging organiseert al vaak eens evenementen zoals eetfestijnen, scoutsfuiven of een bloemenverkoop om geld in het laatje te brengen. Het juiste promotiemateriaal kan hen daarbij helpen.

De fuif van de jeugdbeweging is meestal hét sociale event van het jaar. In zowel dorpen als steden wordt er dan duchtig gefeest. Een donatie van vlaggenwimpels en feesttoeters bedrukt met je logo luistert elk evenement op én is een geweldige vorm van reclame. Neem ook zeker eens een kijkje in onze collectie feestartikelen voor andere ideeën.

4. Bedrijf: Een promo-actie in je winkels

Heb je een winkel waar veel jongeren of ouders met kinderen over de vloer komen? Dan kan je je steun aan jeugdbewegingen tonen door een actie rond Dag van de Jeugdbeweging te organiseren.

Zo kan je iedereen die in uniform naar je winkel komt een cadeautje geven. Een premium rugzakje bedrukt met je logo, bijvoorbeeld. Of, aangezien je vooral kinderen over de vloer zal krijgen, een greep uit onze collectie snoep & frisdrank. We hebben kauwgom, koekjes, chocolade en ander lekkers om uit te delen. Allemaal met jouw logo op de verpakking. Of overweeg een actie met waterflesjes bedrukt met je boodschap of publiciteit. Waterflesjes bedrukken is populair en legt extra focus op gezondheid en beweging. Met onze bedrukte promotieartikelen sla je 2 vliegen in 1 klap. Oprechte sympathie (1) voor de Dag van de Jeugdbeweging en wat reclame (2) voor je zaak of bedrijf.

5. Bedrijf EN Jeugdbeweging: Organiseer een familiedag

Nodig je werknemers of leden en hun gezinnen uit voor een feestelijke familiedag. Goeie muziek, een hapje en een drankje en iedereen voelt zich al vlug op z’n gemak. Bedrijven kunnen op familiedagen jeugdbewegingen uitnodigen om voor animo te zorgen en nieuwe leden te winnen. Als jeugdbewegingen zo’n dag organiseren kunnen ze zich dan weer later sponseren door bedrijven. Iedereen wint en iedereen heeft plezier. Zo betrek je hele families bij jouw organisaties.

Heb je toch nog vragen over hoe je promotiemateriaal het beste inzet? Of welk promotioneel product bij jouw jeugdbeweging, vereniging of bedrijf past? Reken dan op de expertise van ons team. Zij beantwoorden graag al je vragen.

Actie Dag van de Jeugdbeweging

Speciaal voor de Dag van de Jeugdbeweging ontvang je 5% korting op je bestelling. Claim hier je korting.

Alternatieven snel bekijken en vergelijken

Jeugdbeweging nek sjaaltjePopulair
Jeugdbeweging nek sjaaltje
v.a. € 1,86
 • Bestellen vanaf 25 stuks
 • Bedrukken logo v.a: 50 st.
 • Drukafmeting: 300 x 300 mm
 • Levering bedrukt: 10 werkdagen
 • +11
Bekijk details
Ballonnen Ø27 cm - 1 kleur bedrukkingTip (aanrader)
Ballonnen Ø27 cm - 1 kleur bedrukking
Prijs op aanvraag
 • Bestellen vanaf 500 stuks
 • Bedrukken logo v.a: 500 st.
 • Drukafmeting: all over
 • Levering bedrukt: 10 werkdagen
 • +10
Bekijk details
Promo Veiligheidsvestje voor kinderen
Promo Veiligheidsvestje voor kinderen
v.a. € 2,39
 • Bestellen vanaf 25 stuks
 • Bedrukken logo v.a: 100 st.
 • Drukafmeting: 100 x 100 mm
 • Levering bedrukt: 10 werkdagen
Bekijk details
Feniks 5 panel capTip (aanrader)
Feniks 5 panel cap
v.a. € 1,99
 • 241.238 stuks op voorraad
 • Bestellen vanaf 10 stuks
 • Bedrukken logo v.a: 25 st.
 • Drukafmeting: 45 x 80 mm
 • Levering bedrukt: 4 werkdagen
 • +5
Bekijk details
Kinder T-shirt +20 kleuren vanaf 10 stuks
Kinder T-shirt +20 kleuren vanaf 10 stuks
v.a. € 4,63
 • 97.881 stuks op voorraad
 • Bestellen vanaf 10 stuks
 • Bedrukken logo v.a: 10 st.
 • Drukafmeting: 70 x 70 mm
 • Levering bedrukt: 10 werkdagen
 • +15
Bekijk details
Terug naar het overzicht

Ontdek de beste, coolste en nieuwste gifts + exclusieve kortingen

Schrijf je in en ontvang leuke tips én unieke promoties.